Arhitektuuri-, sisearhitektuuri- ja disainibüroo Aasoja Projekt AS on asutatud 1991. aastal. 1994. aastast oleme Eesti Projektbüroode Liidu liige. Meie põhilisteks tegevusaladeks on arhitektuurne ja sisearhitektuurne projekteerimine. Lisaks tegeleme ka tootedisaini ja graafilise disainiga.

Arhitektuursed ja sisearhitektuursed projektid koostame terviklahendusena, kaasates nii eriosade insenere kui muid spetsialiste. Teeme koostööd nii teiste arhitektuuri- ja inseneribüroodega, äri- ja tootmisettevõtetega kui avaliku sektori asutustega.

Meie eesmärgiks on mitmekesise, kvaliteetse, säästliku, tervisliku ja jätkusuutliku elukeskkonna loomine. Meile on oluline olla kursis nii traditsioonide kui ka viimaste arengutega projekteerimisvaldkonnas – väärtustame ajaloolist pärandit ja miljööd, vaadates samas tulevikku. Aasoja Projekt omab Muinsuskaitse ameti tegevusluba ning me oleme sertifitseeritud passiivmaja projekteerijad.

Aasoja Projekt tegeleb ka väiketootmisega: valmistame erikujundusega mööblit ja sisustust. Enda disainitud väikeseeria mööblit toodame registreeritud kaubamärgi ILUS KODU all.