Aasoja Projekt kavandab era-, äri- ja avalikele ruumide interjööre. Projekteerime nii terviklahendusi, kui sisekujunduse erinevaid osi vastavalt tellija vajadusele.

Ühiskondlikest ruumidest kujundame õppe- ja tööruume, ravi-, hoolde- ja lasteasutusi, kaubandus- ja toitlustuspindu, muuseume ja näitusi.

Meditsiini valdkonnas omame süvendatud teadmisi ja kogemusi raviruumide projekteerimisel. Tehnoloogia valdkonnas koostame teadus- õppe- ja katselaborite tehnoloogiaprojekte.

Kodukujunduses koostame korterite, eramute, maamajade ja suvilate projekte.

Projekteerime nii uusi interjööre, kui ümberehitusi, restaureerimisi ja renoveerimisi. Töötame keskkonnasõbralikke lahendusi silmas pidades ning loome atraktiivset, mugavat, tervislikku ja funktsionaalset elu- ja töökeskkonda.

Sisearhitektuurne terviklahendus hõlmab ruumide planeeringut, valguslahendust, materjalide valikut, värvilahendust, sisustuse valikut või projekteerimist (sh kaminad, trepid, mööbel, valgustid jms) eel-, põhi- ja tööprojekti staadiumis.

Lisaks sisearhitektuursele projekteerimisele pakume ka omanikujärelvalve ja autorijärelvalve teenust. Anname konsultatsioone ning koostame sisearhitektuursete projektide ekspertiise ning muinsuskaitse eritingimusi. Vajadusel peatöövõtt koos eriosadega.